Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
101 postów 33 komentarze

DEMOGRAFIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak doniosły statystyki, wszystkie miasta, wsie i wysypiska jednego ze wstecznie postępowych rezerwatów okazały się nadmiernie zagracone zbędnym narodem.

 

 

Jak doniosły statystyki, wszystkie miasta, wsie i wysypiska jednego ze wstecznie postępowych rezerwatów okazały się nadmiernie zagracone zbędnym narodem. Kreatury przeznaczone na odstrzał, zasiedziałe w życiu, będące w wieku przeterminowanym, z nieodgadnionych przyczyn zwlekały ze śmiercią i bluźnierczo żartowały z apeli o zachowanie biologicznej poprawności; ostentacyjnie  ignorowały rozporządzenia o punktualnym schodzeniu z areny.

Na próżno fachowcy od perswazji namawiali je na posługiwanie się taktem oraz subtelnością.

Na darmo specjalne Szwadrony do Walki z Przeludnieniem pchały się do nich z  argumentami o żałosnym braku tlenu, wody i żarcia.

Bezcelowe były próby przekonywania ich, żeby choć ze względów ekologicznych  zmiłowali się nad resztą świata, i sprawniej uwijały się z odejściem w zaświaty.

 Nawet Brygadom Humanitarnych Obrzydzaczy Istnienia nie udało się przekonać  choćby jednego dziadygi.

Paskudna bezwyjściowość wkradła się w zdezorientowane szeregi konserwatorów zgliszcz, toteż migiem powołano grupę kasacyjną i okrzyknięto ją Plutonem Demograficznej Odnowy Systemu.

Rzecznik tego zespołu oznajmił na początek, że zachodzi prędziutka konieczność zwołania konferencji ad hoc w celu wydania naukowej enuncjacji, iżby naukowcy  którzy mają licencję na rozum i są obeznani w pieprzeniu trzy po trzy, wypowiedzieli jakieś mądre słowo ku pokrzepieniu serc, a  jeśli nie potrafią z tym się uporać, to niech idą w diabły i huśtają na tułaczym kiju.

Jak postanowiono, tak zrobiono i metrykalni starcy przechodzili na lepszą stronę niebytu. Lecz, by nie przewróciło się im w łepetach i nie zapomnieli, na czym polega bezbrzeżny smutek, z Siódmego Nieba leciały na nich nadpsute niepowodzenia.

KOMENTARZE

  • @
    Ja to się czasem zastanawiam, jak się wyrobi "budżet", jak pokolenie "przeznaczone do utylizacji" powie (nie)rządom z żydowska "takiego WAŁA" i ... wybierze WIĘZIENIE zamiast "głodu i chłodu" pod mostem (bo mieszkanie zajmą za realne lub wyimaginowane długi)...

    Dla obecnych emerytów to nie do pomyślenia, ale kolejne pokolenia myślą już inaczej, i raczej "cierpieć w ciszy" NIE będą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej